Cibdol Opent Eerste Fysieke Winkel in Amsterdam

Last updated:

Gepubliceerd:

Cibdol Brand Store

Cibdol loopt voorop op het gebied van CBD en biedt je nu niet alleen online, maar ook offline, een geweldige ervaring. Binnenkort vind je ons volledige assortiment in hartje Amsterdam en kunnen we al je vragen direct beantwoorden!

Hoogwaardige CBD-producten naar Nederland

Voordat we hier bij Cibdol overwogen om een fysieke winkel te openen, hebben we de afgelopen tien jaar ons uiterste best gedaan om jou een fantastische online ervaring te bieden. Met onze uitgebreide CBD-encyclopedie en een diverse selectie oliën, crèmes, supplementen en cosmetica met CBD, weten onze klanten dat ze ons kunnen vertrouwen wat betreft hoogwaardige, onafhankelijk geteste producten.

Diezelfde vertrouwde winkelervaring kun je nu beleven in het centrum van Amsterdam, waar we onze eerste fysieke winkel gaan openen. Daar kun je ons volledige CBD-assortiment zelf bekijken en in gesprek gaan met ons team van experts.

Cibdol-winkel in Hartje Amsterdam

Onze producten worden in Zwitserland geproduceerd, maar de prachtige stad Amsterdam was een vanzelfsprekende keus voor onze eerste echte winkel. Cibdol heeft namelijk niet alleen een sterke connectie met Nederland, maar de hoofdstad is ook een van de broedplaatsen van de cannabiscultuur. Dit betekent dat je in Amsterdam veel passie vindt voor CBD en alles wat daarmee te maken heeft.

Met meer dan 850.000 inwoners en jaarlijks twintig miljoen toeristische bezoekers staat Amsterdam bekend om zijn liefde voor cannabis en hennep. Je vindt niet gauw een plaats waar harder is gevochten voor het begrijpen, koesteren en omarmen van deze plant in al haar vormen.

Dus, hoe kunnen we het potentieel van deze plant nu beter benutten dan door onze producten aan te bieden met uitzicht over de Prinsengracht? De locatie van de Cibdol-winkel is op zijn zachtst gezegd adembenemend en omgeven door schilderachtige grachten en historische gebouwen.

Het Merk Cibdol Uitbreiden - Zwitserse Puurheid op Steenworp Afstand

Het aanbieden van onze CBD in de straten van Amsterdam sluit perfect aan bij onze visie. Al zolang ons bedrijf bestaat, willen we het fantastische potentieel van veilige, deskundig vervaardigde CBD-extracten met iedereen delen. Het was dan ook niet meer dan logisch om een Cibdol-winkel te openen. Je hebt hiermee direct toegang tot ons volledige assortiment en kunt gesprekken voeren met mensen die veel passie voor en kennis van CBD hebben.

De opening van onze winkel in Amsterdam staat gepland voor later dit jaar. Houd onze website dus in de gaten voor meer informatie. We kunnen bijna niet wachten tot we de opening mogen aankondigen en onze geweldige community in het echt kunnen ontmoeten. Op dit moment werkt ons team hard aan het perfectioneren van alle details!

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en ontvang 10% korting op één order

Welk product heb ik nodig?
As Seen On:
  • https://www.deondernemer.nl/actueel/retail/cibdol-opent-brandstore-stap-ideaal~2659792
  • https://retailtrends.nl/item/62892/cibdol-het-highend-cbd-merk-waar-je-niet-high-van-wordt
  • https://www.dailybase.nl/thegoodlife/lifestyle-thegoodlife/cibdol-opent-cbd-brandstore-amsterdam/
  • https://www.ad.nl/regiosport-den-haag/karlien-sleper-heeft-spelen-in-monobob-als-missie-ik-voel-me-vrijer-bij-deze-nieuwste-bobsleediscipline~a0db0ffe/
  • https://www.womenshealthmag.com/nl/beauty/g34723687/cbd-producten/
  • https://www.libelle.nl/